אהוד דיסקין

"מהלך מנצח"

ספרו החדש של מחבר רבי המכר

"זאב בודד בירושלים" ו"מפגש גורלי"

אהוד דיסקין

"חייבים להציל את יובל"

"מבטו של הקצין נמלא חמלה והוא אמר: 'צר לי לבשר לך שבנך יובל נעדר ולא ידוע איפה הוא עכשיו.' דמעות החלו לזלוג על לחיי. 'דויד,' ניסיתי לומר לעצמי, 'פיקדת על פרטיזנים בבלארוס כמפקד במחתרת ה'זאבים', לחמת בקום המדינה נגד בריטים וערבים, ועכשיו אתה מתנהג כמו ילד בכיין?' אך מאמצי להירגע לא צלחו. ברגע זה גמרתי אומר להקדיש את כל מרצי, ניסיוני וכישורי למטרה אחת – לחלץ את יובל מהשבי."

כך נפתח מהלך מנצח, רומן היסטורי שלישי מאת אהוד דיסקין. הפעם נשלחים הגיבורים המוכרים דויד ושושנה למצרים, למשימת ריגול שנועדה, בין השאר, לעמוד על טיבו של המרגל המצרי אשרף מרואן: האם הוא משרת את ישראל, ורק אותה, או שמא הוא סוכן כפול המוליך את מפעיליו הישראלים שולל?

בתחילת מלחמת יום הכיפורים בנם יובל נעלם משדה הקרב בסיני ומוכרז כנעדר. בתום המלחמה דויד מנסה לנצל את קשריו במצרים כדי לשחרר את בנו מהשבי. האם יצליח?

בנשימה עצורה יוצא הקורא, יחד עם שושנה ודויד, למשימות המורכבות שהוטלו עליהם, ומתוודע לאירועים שונים שהתחוללו באותה תקופה ונותרו עלומים עד כה.

דיסקין, שבמלחמת יום הכיפורים שירת כקצין המבצעים של חטיבת הטנקים הראשונה שחצתה את תעלת סואץ, מגיש שוב לקוראים רומן היסטורי ססגוני ומרתק, רווי עצב, דרמה ורומנטיקה.

אהוד דיסקין
צילום: אלוני מור

"אני כותב כדי שיקשיבו. כותב כדי שילמדו. כדי שיבינו שיש הרבה מאוד דברים טובים ושאנחנו חיים נס. אין פה שום דבר מסחרי. אני תורם את ההכנסות למוסדות חינוך. לא כתבתי בשביל להרוויח כסף. תודה לאל, יש לי מספיק"

 

אהוד דיסקין אל"מ בדימוס ובעל תואר דוקטור במנהל עסקים, הוא איש עסקים ומחברם של שני רומנים היסטוריים רבי־מכר "זאב בודד בירושלים" ו"מפגש גורלי", כמו גם של האוטוביוגרפיה "הן אפשר".

הצטרפו עכשיו להרפתקה של דויד ושושנה

"מהלך מנצח" במחיר מיוחד לרגל ההשקה

הופעות בתקשורת

ספרו הקודמים של אהוד דיסקין